Class Winners

SINGLE CYLINDER & CVT 4 STROKE TWINS
1) Small Block 0-540
1st place Misty Lackey
2nd place Dustin Whitehead

2) Small Block 541 and up
1st place Matthew Sasselli
2nd place Dustin Whitehead

3) Big Block 0-770
1st place Angel Castillo
2nd place Matthew Sasselli

4) Big Block 771 and up 
1st place Matthew Sasselli
2nd place Michael Sasselli

5) 0-380 (2 stroke only) 
1st place JR. Jamrozy Big House Racing
2nd place Justin Evans

7) Single & CVT Twin 4 stroke and 2 stroke Open
1st place Hunter Waldrop
2nd place Steph Bennett

TWIN CYLINDER
8) 0-425
1st place Jantzen Maynor
2nd place Jeff Coale

9) 0-525 
1st place Liz Russell
2nd place Steph Bennett

10) 0-650
1st place Trey Williams
2nd place Precision Powersports

11) 0-775 
1st place Trey Williams
2nd place Jayden Muchmore K and T Performance

12) 0-900 Spreadbore 
1st place Precision Powersports
2nd place Matt Willis

13) Open twin
1st place Jeff Patterson K and T Performance
2nd place Steph Bennett

3 CYLINDER
14) 0-1325 non-spreadbore 
1st place Rick Farmer
2nd place Jose Luis De Jesus

15) Triple and Twin CVT 0-1325
1st place Patrick Collier
2nd place Brian Weirsma

16) Open CC and CVT
1st place Tyler Chapman
2nd place Jeff Patterson K and T Performance

LIMITED OPEN
17) Open cc
1st place Jeff Patterson K and T Performance
2nd place Charlie Smith

- Friday May 8th

18) Bracket Race 
1st place JR. Jamrozy Big House Racing
2nd place Shawn Ray

- Saturday May 9th

**YOUTH CLASSES**

BRACKET
(25) 8 Years old and under 
1st place Emma Lackey
2nd place Ally Lackey

(26)9-12 Years old 
1st place Bradon Busby
2nd place Preston Rodriguez

(27)13-15 Years old
1st place Seanna Carroll
2nd place Gabe Gibson

HEADS UP

(28) 13-15 Years old 
1st place Mikel Eades
2nd place John Smith

**ADULT CLASSES**

SINGLE CYLINDER & CVT 4 STROKE TWINS
(29) OEM Frame Single & CVT 4 stroke open
1st place BoBo
2nd place Dustin Whitehead

(30)Open any frame allowed 
1st place JR. Jamrozy Big House Racing
2nd place Jeff Patterson K and T Performance

TWIN CYLINDER
(31) 0-650
1st place Misty Lackey
2nd place Grant Spencer

(32) 0-775
1st place K and T Performance
2nd place K and T Performance

(33) 0-900
1st place K and T Performance
2nd place Grant Spencer

(34) Open CC and Spreadbore 
1st place K and T Performance
2nd place Tyler Chapman

3 CYLINDER
(35) 0-1325 non Spreadbore
1st place Rick Farmer
2nd place Jose De Jesus

(36) Triple and Twin CVT 0-1325 
1st place Jose De Jesus
2nd place William Powell

(37) open cc and CVT
1st place Jeff Patterson K and T Performance
2nd place Derwin Morgan

UNLIMITED OPEN
(40) Open cylinder or cc 
1st place Jamie Lewis - Team Wildthing-Herek Racing
2nd place Charlie Smith

(41) TOP FUEL KNOBBY 
1st place BoBo
2nd place Jose Luis

Join our group on Facebook or Instagram and keep up to date with the drag scene.

Instagram